menuordersearch
adhdm.com

قوانین فروشگاه ,

۱۳۹۷/۱/۷ سه شنبه
(0)
(0)
قوانین فروشگاه
قوانین فروشگاه

- تمامی خدمات و محصولات این سایت برای سایت بیش فعالی، تمرکز و یادگیری حافظه محفوظ است.
2- این سایت متعهد به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری بین الملل است.
3- درصورت فراموشی کلمه عبور کاربر تنها از طریق درخواست " رمز عبورم را فراموش کرده ام " امکان اعلام رفع مشکل را دارد و شرکت تنها توسط پست الکترونیک، رمز عبور جدید را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و بدلیل مسائل امنیتی امکان ارسال اطلاعات کاربری از طرق دیگر میسر نیست.
4- برای خرید از سایت حتما قسمت " پرسش های متداول " را مطالعه فرمایید.
5-
ضوابط و قوانین این سایت براساس قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی نوشته شده است بدیهی است در صورت تغییر در قوانین جمهوری اسلامی ایران و جامعه بین المللی سایت حق تغییر قوانین و مقررات را دارا است. همچنین بر اساس منافع شرکت امکان تغییر و یا حذف ضوابط و قوانین را برای خود محفوظ می‌دارد و مشتری متعهد می‌شود قبل از تمدید محصولات و خدمات خود ضوابط را مطالعه کند و با تغییرات انجام شده در این ضوابط و قوانین موافقت نموده و کلیه محدودیت‌هایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود رعایت نماید.
6- فروشنده موظف است اطلاعات کامل خریدار را از مشتری دریافت کند.

7- عضویت شما در سایت شرکت، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نیست و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات است.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در سایت، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات این سایت با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. این سایت در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی سایت ما درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
2. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
3. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
4. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
5. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
6. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش " تماس با ما " مطرح کنید.
7. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
8. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
9. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
10. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
11. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از سایت را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
12. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
13. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
14. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.


رعایت تمام موارد ذکر شده دربالا برای کاربران این سایت جاری و لازم‌الاجرا است.

روش جدید خرید

از تاریخ 12 اسفند ماه 1401 به بعد فقط روش خرید زیر فعال است. لطفا روش اول را انجام دهید

1. روش اول خرید، خیلی راحت : با اطمینان صد در صد

در این روش، برای خرید محصول: مبلغ (قیمت محصول در سایت که نوشته شده ) بابت هزینه پست و سایر هزینه ها، به شماره کارت 6063731079305265 به نام علی قوام واریز نمایید. سپس (عکس یا شماره پیگیری وآدرس کامل و شماره تلفن خود را به شماره 09215003191 در تمام ساعات شبانه روز، ازطریق واتس آپ، تلگرام یا پیامک بفرستید و حتی تماس تلفنی با همین شماره 09215003191 از ساعت 8 صبح کلیه روزها تا ساعت 10شب می‌توانید شماره فیش واریزی را اعلام کنید. به محض دریافت شماره پیگیری فیش واریزی یا عکس فیش واریزی، محصول طبق سفارش شما یعنی اگر پی دی اف را بخواهید از طریق واتس آپ یا تلگرام ارسال می‌شود و اگر به صورت پستی بخواهید که به آدرس شما ارسال می‌شود.لطفا آدرس خود را هم دقیق ارسال کنید.

یاد آوری مجدد: تماس تلفنی با شماره همراه 09215003191 از 8 صبح تا 10شب همه روزه امکان پذیر است.

-----------------------------------------------------------------------

اصفهان
whatsup