menuordersearch
adhdm.com

درباره ما ,

۱۳۹۷/۱/۹ پنج شنبه
(0)
(0)
درباره ما
درباره ما

ما تجربه، علم و بهره جویی از پروتکل های درمانی و تکنولوژی را سر لوحه راه مان قرار داده ایم تا بتوانیم به به پرتو های والای موفقیت در درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی نائل گردیم به یاد داشته باشید این اولین سایت رسمی و تخصصی روان شناسی است، که بخشی از فعالیت خود را به صورت ویژه به اختلال نقص توجه و بیش فعالی اختصاص داده است. لذا روند کار با افراد دچار اختلال نقص توجه / بیش فعالیADHD، جهت تشخیص و درمان به طور خلاصه شامل فعالیت های زیر است:
1. مصاحبه توسط روان شناس بالینی
2. تست هوش جهت تخمین نسبی و انتظار از میزان پیشرفت فرد
3. تست حافظه کاری
4. تست تمرکز و انواع توجه
5. تست بیش فعالی
6. ارزیابی امواج مغزی با دستگاه نوروفیدک
7. تشریح و چگونگی درمان برای فرد یا ولی فرد
مشورت با فرد یا ولی فرد جهت اقدام درمانی با در نظر گرفتن محاسن درمان

همچنین تست حافظه تمرکز برای سایر افراد صورت می‌گیرد و در صورت نیاز اقدام درمانی جهت تقویت انجام می‌شود.

امروزه با لطف پروردگار، با تلاش پژوهشگران و به کار گیری توان علمی و تجارب اثر بخش، توانسته ایم بر رضایت شرکت کنندگان و مراجعان خود بیفزاییم. همچنین برپایی کارگاه ها و همایش ها، کتاب و مقالات معتبر را جهت کمک به پیشبرد موفقیت روز افزون مراجعان خود عرضه خواهیم کرد و درآمد حاصل از فروش پرسشنامه ها و پاورپوینت به مؤسسات خیریه اختصاص دادیم.

 

خدمات ما شامل: ارائه کلیه خدمات روان شناسی و مشاوره ای،ارائه خدمات مشاوره ی تحصیلی، برپایی همایش ها و سمینارها، کارگاه ها، در حوزه ی سلامت و روان شناسی، انتقال پیشرفته ترین ترین روش های مدیریتی ،انجام کلیه ی سفارشات بخش دولتی و خصوصی در حیطه سلامت مربوطه است.
فصلنامه ی تخصصی روان شناسی به نام : حامی سلامت، دارای مجوز ثبت80415 است
.

تلفن تماس، پیامک و همچنین پیام از طریق تلگرام، جهت اخذ نوبت و هماهنگی برای خدمات کلینیکی

09215003191

 


 

پشتیبانی خرید محصولات از سایت
09215003191


روان شناس این سایت، مدرس دانشگاه و یکی از مؤلفان کتاب روان شناسی و آموزش کودکان دچار نقص توجه و بیش فعالی در سال ۱۳۸۸است که به چاپ هفتم رسیده است.

اصفهان
whatsup